Дубъл на Бака носи успех на Севиля (видео)

Севиля победи Кордоба с 3:1 като гост в мач от 4-ия кръг на испанската Примера дивисион и временно оглави класирането. Гостите поведоха още в 8-ата минута, когато Видал изведе Карлос Бака в чиста позиция в наказателното поле и колумбиецът откри.

В средата на второто полувреме Стефан Мбиа с глава удвои, след като засече подаване на Денис Суарес. Домакините в 83-ата минута намалиха чрез Борха Гарсия след асистенция на Федерико Картабия.

В самия край на мач Бака оформи своя дубъл от дузпа за крайното 3:1.
Така Севиля събра 10 т. - с една повече от Барселона и поне около час можеше да види името си на върха в класирането.