Интер си тръгна само с точка от Палермо (видео)

Палермо и Интер завършиха 1:1 в двубоя си от 3-ия кръг на италианската Серия А. "Нерадзурите" бяха неприятно изненадани с гол още в третата минута на мача, като негов автор стана Франко Васкес. Домакините излязоха без бившия армеец Ивайло Чочев в състава си.

В края на полувремето все пак Интер успя да заличи аванса на Палермо чрез Матео Ковачич, който се разписа в 42-ата минута. Резултатът се запази до края.
Така Палермо спря победната серия на Интер, който беше записал впечатляващ успех със 7:0 над Сасуоло в Серия А и 1:0 над Днепър в Лига Европа.

Интер заема 6-ото място във временното класиране с 5 точки, докато Палермо е на незавидната 16-а позиция с едва 2 точки.