Спартак (Плевен) размаза и Ком (Берковица)

Лидерът на Северозападната "В" група Спартак (Плевен) разнищи като гост Ком (Берковица) с 5:0. Двубоят бе от 6-ия кръг на първенството. По-малко от половин час бе необходим на гостите да наложат волята си на негостоприемния стадион „Мрамор“. Не бе изминал и четвърт час от началния съдийски сигнал на Никола Атанасов и топката спря в мрежата зад Стефанов. Матира го с далечен удар Васил Шопов. Само след секунди шокираните домакини отново трябваше да извадят топката от вратата си. Този пък Стефан Христов технично надигра берковския страж. В 27-ата минута отново той окончателно уби интригата – 3:0.

След почивката Любомир Тодоров добави четвърто попадение с шут по диагонала. В 88-ата минута Стефан Христов вкара десетото си попадение от началото на сезона, фиксирайки крайното 5:0 за Спартак.

Така плевенският тим продължава да е лидер с пълен точков актив.