Тимът на Долно Козарево спечели Купата на кмета

Отборът по футбол на село Долно Козарево спечели Купата на кмета на община Омуртаг. Финалната среща в турнира тази година бе между тимовете на селата Долно Козарево и Врани кон. С резултат 5:3 футболистите от Долно Козарево станаха шампиони и взехаКупата. Кметът на общината Неждет Шабан поздрави младите спортисти и връчи купата заедно с парична награда от 400 лева.

Поощрителна парична награда от 200 лева получиха и футболистите от Врани кон. Футболният турнир за Купата на кмета на Омуртаг е традиционен и се провежда за девета поредна година. В него през 2014 г. участваха общо осем отбора, разделени в две групи.