Късен гол спаси Ливорно, Гълъбинов изненадващо не игра

Отборът на Ливорно се добра до равенство 1:1 в домакинството си на Латина от 3-ия кръг на Серия "Б". Домакините изравниха едва в 89-ата минута чрез Кутоло от дузпа, а преди това гостите бяха открили резултата с гол на Крими в 48-ата минута.

Изненадващо в игра за Ливорно не се появи българският голмайстор Андрей Гълъбинов, който се намираше в отлична форма до момента и има два гола на сметката си от началото на сезона.

Домакините пък играха с човек по-малко от 47-ата минута, когато Джокович си изкара червен картон. След нарушението, което той извърши, падна и първият гол за гостите.

След това равенство Ливорно се намира на 6-ата позиция в класирането с 5 точки. Латина има същия актив, но е една позиция по-надуло в таблицата.