Видима-Раковски излъга Павликени

Видима-Раковски  запази второто си място в класирането на Северозападната "В" група, след 2:0 в Павликени над едноименния тим. Двубоят бе от 5-ия кръг на първенството. През целия мач селекцията на треньора Мартин Дойчев бе по-добрата на стадион „Ганчо Панов“. За крайния успех обаче помогна и късмета. Това се отнася най-вече за първото попадение, което дойде от нищото. Негов автор бе Мариян Симеонов в 41-ата минута.

Веднага след това домакините тръгнаха в атака. Те можеха да изравнят резултата в 78-ата минута, когато Димитър Кушев се измъкна сам срещу севлиевския страж Васил Тодоров. Опитният таран обаче прибърза със стрелбата. Веднага след това гостите проведоха бърза контраатака, която Красимир Цанков завърши с гол за 2:0.