Прохазка: Ще се оправим и ще побеждаваме още (видео)

Героят за Левски в днешния мач Роман Прохазка заяви, че няма значение кой бележи головете за "сините". Словакът се появи след почивката на мача със Славия и отбеляза попадението за 1:0 в 85-ата минута. Малко след това Антонио Аниете с красиво попадение оформи крайното 2:0.

Левски - Славия

"Няма значе кой вкара гол. За нас е важно да победим и да спечелим три точки. Сега се радваме. Винаги, когато излизам на терена, се раздавам. Ще се оправим и съм сигурен, че ще побеждаваме още", каза Прохазка, който по-рано през сезона отбеляза единствения гол за триумфа с 1:0 срещу Локомотив (София).

снимки: Марин Маринов/Sportal.bg