"Новият" Манчестър Юнайтед мачка с голове на покупките си (видео+галерия)

Английският гранд Манчестър Юнайтед показа красиво ново лице след края на трансферния прозорец, в който пръсна сериозни суми за нови попълнения. Възпитаниците на Луис ван Гаал постигнаха първата си победа през сезона, размазвайки с категоричното 4:0 Куинс Парк Рейнджърс на "Олд Трафорд". Голове за своя нов отбор реализираха две от новите покупки на "червените дяволи" - Анхел ди Мария и Андер Ерера, които асистираха и на Уейн Рууни и Хуан Мата, за да вземат участие във всички голове на своя отбор в днешния ден, който спокойно може да бъде определен като перфектен за техния тим.

Още от самото начало на мача домакините установиха тотален контрол над мача и нямаше никакво съмнение кой ще е крайният победител след 90-те игрови минути. Макар да не успяха да се разпишат в началното на двубоя, все пак още преди почивката "червените дяволи" решиха всичко в мача с три попадения във вратата на Робърт Грийн.
Първа победа на Манчестър Юнайтед при Ван Гаал
Новото попълнение на Манчестър Юнайтед Анхел ди Мария откри резултата в 24-ата минута с дебютния си гол с екипа на "червените дяволи". Аржентинският национал отбеляза директно от пряк свободен удар от над 25 метра, изненадвайки вратаря на гостите Робърт Грийн с фалцов удар, който прелетя над всички в наказателното поле и влетя в мрежата му.

До почивката терора на домакините продължи и в 35-ата минута Андер Ерера бе точен с удар от границата на наказателното поле за 2:0, а Уейн Рууни вкара трети гол точно преди почивката след извеждащ пас от страна на Ерера.
През втората част надмощието на домакините продължи и Хуан Мата отбеляза четвърти гол в 58-ата минута. Той бе намерен от Анхел ди Мария непокрит на десетина метра от вратата и безпроблемно разстреля Грийн за 4:0. До края на мача Манчестър Юнайтед имаше възможност да вкара и още голове, но пропуски пред вратата на гостите направиха Радамел Фалкао и Дейли Блинд.