Мениджър на Нотингам Форест "кастри" българин

След летящия старт на българина Николай Тодоров в Нотингам Форест дойдоха и първите критики от спортно-техническия щаб по негов адрес. Те бяха предизвикани от представянето на 18-годишния централен нападател в контролата с Нотс Каунти, завършила 1:1. Тодоров е бил част от младежката селекцията /до 21 г./ на Форест, а срещу нея градския съперник е противопоставил мъжкия тим /без титулярите/.

Първото полувреме предимството е било за участникът в Първа лига, който повел в резултата. През втората част обаче Форест взел инициативата и изравнил чрез Тейлър Уокър – син на бившия английски национал Дез Уокър. След това Тодоров на два пъти пропуснал да донесе победата за отбора си.

Именно пропуските ядосали мениджъра на младежите на Форест – Джими Джилингъм. След контролата той повикал българина и му обяснил, че ако иска да си извоюва място в мъжкия състав подобни положения трябва да вкарва със затворени очи.

Клубът от Нотингам държи правата на още един българин - Димитър Евтимов. В момента обаче 21-годишният вратар е преотстъпен в Мансфийлд Таун.