Празненства във Велико Търново за 100-годишнината на Етър

Вижте какъв пропуск направи Неймар срещу Еквадор (видео)

Невероятен пропуск направи нападателят на Бразилия Неймар при победата на петкратните световни шампиони с 1:0 срещу Еквадор в приятелската среща между двата тима в САЩ. "Селесао" спечели с гол на Вилиан в 31-ата минута, а в началото на второто полувреме Неймар не успя да отбележи едно от най-лесните попадения в кариерата си. Нападателят на Барселона се намираше съвсем близо до голлинията и просто трябваше да отклони топката в празната врата на еквадорците, но кълбото срещна напречната греда след удара на Неймар, а добавката също не се получи.