Празненствата във Велико Търново за 100-годишнината на Етър започват с демонстративен женски мач срещу полския Медик

"Селесао" с нова минимална победа (видео)

Бразилия постигна още една победа в приятелски мач. След като в петък надви Колумбия с 1:0, тази нощ "селесао" се наложи със същия резултат над Еквадор. Мачът се игра в Ийст Ръдърфорд, а на трибуните присъстваха над 35 000 зрители. Единственото попадение за тима на Карлос Дунга отбеляза Вилиан след пас на Неймар в средата на първото полувреме.

В групата на Бразилия имаше само 7 играчи, които бяха част от тима по време на Мондиал 2014.

Петкратните световни шампиони бяха по-добрият отбор на терена и материализираха превъзходството си в 31-ата минута след перфектно разиграна комбинация. Оскар изпълни фаул, а Неймар с едно докосване намери Вилиан, който веднага насочи топката в мрежата.

Еквадорците не можаха да отговорят подобаващо след почивката и трябваше да се примирят със загубата. Преди няколко дни тимът на Сиксто Висуете разгроми Боливия с 4:0.

БРАЗИЛИЯ - ЕКВАДОР 1:0
1:0 Вилиан (31)