Ники Михайлов с тежка загуба в първия му мач за Мерсин

Родният вратар Николай Михайлов дебютира за своя нов отбор Мерсин при контролата с Генчлербирлиги в базата им в Анкара. Националът на България се появи на почивката при поражението с 1:4, като допусна три попадения в своята врата. Първите две от тях паднаха още в първите минути на второто полувреме, когато в 49-ата минута домакините удвоиха преднината си, а след това изпълниха точно и дузпа в 56-ата минута.

Стражът имаше две спасявания, след като звездата в неговия състав Велитон намали в 58-ата минута. Около 10 минути преди края категорично по-добрият състав на терена вкара нов гол във вратата на Михайлов за крайното 4:1.

Това бе първи мач на вратаря от месец октомври миналата година насам. През последните четири месеца той лекуваше травма и едва от тази седмица започна да тренира с топка.