Тиери Анри с пореден гол в САЩ... и то какъв (видео)

Френската легенда на Арсенал Тиери Анри не спира да показва класа по американските терени. 37-годишният нападател отбеляза красив гол с далечен изстрел в мача от Мейджър Лийг Сокър (МЛС) на своя тим Ню Йорк Ред Булс срещу Спортинг Канзас Сити. Ню Йорк спечели с 2:1, след като Брадли Райт-Филипс, син на друга легенда на Арсенал - Йън Райт, бе точен за 1:0 в 11-ата минута от дузпа. Анри пък направи резултата 2:0 седем минути след почивката. Красивото попадение е и юбилейно за Анри, тъй като е гол №50 на французина за Ню Йорк Ред Булс във всички турнири.