Страхотно пирошоу и ранен вратар на мач в Аржентина (видео)

Вратарят на Бока Хуниорс Аугустин Орион беше ударен в главата с камък от фенове на Росарио Сентрал по време на мача между двата тима за Копа Судамерикана. Срещата завърши 1:1, като домакините от Росарио, които бяха останали с човек по-малко, изравниха с гол в 5-ата минута на добавеното време. Атмосфертата на стадиона беше повече от гореща и в един момент от трибуните хвърлиха камък, който уцели Орион. Стражът отиде да получи медицинска помощ и кръвта, стичаща се от лицето му, беше спряна. След това Орион успя да доиграе мача (видео 1).

Иначе феновете на Росарио Сентрал създадоха невероятна обстановка. При излизането на двата отбора целият стадион грейна, а пиротехническото шоу продължи няколко минути. Теренът беше обвит в гъст дим, а футболистите не виждаха на повече от няколко метра пред себе си.

За Росарио това е първо участие в Копа Судамерикана от 2005 година.