Елче се спаси в последната минута

Отборът на Елче избегна домакинско поражение в мача срещу Гранада. Срещата завърши 1:1, като за гостите точен беше Франк Рико, а защитникът Давид Ломбан изравни в последната минута.

Бившият нападател на Левски Гари Родригес започна като титуляр за Елче и можеше да открие резултата, но Роберто Фернандес спаси изстрела му. Домакините продължиха да са по-активният отбор, но така и не намираха път към вратата на Гранада. В 81-ата минута Рико изведе гостите напред, възползвайки се от пас на младия Айзък Съксес, но в добавеното време Давид Ломбан засече едно центриране на далечната греда и раздели точките.