Интер се препъна на старта, Видич дебютира с червен картон

Отборите на Торино и Интер започнаха сезона в Серия "А" с равенство 0:0 на стадион "Олимпико" в Торино. Самир Ханданович спаси дузпа в 20-ата минута на Ларондо, която бе свирена за спорно нарушение срещу Фабио Куалярела. Именно бившият нападател на Ювентус изпусна отлична възможност в началото на втората част да даде преднина.

Резервата Пабло Освалдо пък бе най-близо до гол за гостите в 69-ата минута, но Даниеле Падели спаси. Вратарят на "биковете" трябваше да се намесва още два пъти до края след натиска на "нерадзурите", но до чисти положение не се стигна.
Миланският гранд искаше дузпа за фаул срещу Мауро Икарди, който бе подминат от рефера.

Бившата звезда на Манчестър Юнайтед Неманя Видич пък няма да запомни с нищо хубаво своя дебют в калчото. Сърбинът първо извърши нарушение срещу Куалярела за дузпата на Торо, а в 92-ата минута бе изгонен от Даниеле Довери, след като изръкопляска на негово решение.