Виляреал прегази отбора на Мъри Стоилов (видео)

Испанският клуб Виляреал записа нова убедителна победа срещу Астана и се класира без проблеми в груповата фаза на Лига Европа. "Жълтата подводница" разгроми като домакин водения от българския специалист Станимир Стоилов казахстански тим с 4:0 в реванша от плейофите за влизане в групите и го елиминира с общ резултат от двете срещи 7:0. На два пъти точен за Виляреал днес бе 20-годишният аржентински нападател Лусиано Вието (21, 54), а третият гол бе дело на халфа Бруно Сориано. Той се разписа от дузпа в 62-ата минута. Автор на четвъртото попадение стана 17-годишният аржентински нападател Матиас Нахуел Лейва в 67-ата минута.

ВИЛЯРЕАЛ - АСТАНА 4:0 (общ резултат 7:0)
1:0 Вието (21)
2:0 Вието (54)
3:0 Бруно (62-дузпа)
4:0 Лейва (67)