Манолев и Динамо (М) с драматична победа в 93-ата минута (видео)

Руският клуб Динамо (Москва) се поздрави с драматична победа в реванша от плейофите за влизане в Лига Европа. Динамо надви с 2:1 като гост кипърския Омония и с общ резултат от двете срещи 4:3 елиминира съперника си. По този начин Динамо на практика отмъсти за отпадането на съгражданите си от Локомотив (Москва), които по-рано днес допуснаха позорна загуба у дома с 1:4 от друг кипърски тим - Аполон.

90 минути за Динамо изигра българският национал Станислав Манолев. В 11-ата минута Милан Степанов от Омония си отбеляза автогол, но в 23-ата Микаел Поте изравни. В третата минута на добавеното време защитникът Кристофър Самба донесе победата на Динамо и класира руснаците в групите.

ОМОНИЯ - ДИНАМО (М) 1:2 (общ резултат 3:4)
0:1 Степанов (11-автогол)