Болезнено завръщане за Ла Коруня (видео)

Отборът на Депортиво Ла Коруня се завърна в Примера с драматична загуба. Галисийци отстъпиха с 1:2 при гостуването си на Гранада, макар че първи стигнаха до гол. Иван Кавалейро откри за Депор в 20-ата минута, но през второто полувреме домакините упражниха силен натиск и обърнаха резултата в своя полза с попадения на Рубен Рочина и Жан-Силвен Бабин.

Мачът на "Лос Карменес" започна по-добре за гостите и Кавалейро се разписа след лоша намеса на вратаря на Гранада Столе Димитриевски. Отговорът на домакините дойде през втората част. Рочина изравни с плътен изстрел в долния десен ъгъл на вратата, а в 77-ата минута защитникът Бабин скочи най-високо след центриране от фаул и донесе трите точки на Гранада.