Спасов: Не дадохме никакъв шанс на Локомотив

Новият треньор на Черно море Никола Спасов остана доволен от класическата домакинска победа над Локомотив (Пловдив).

"Мисля, че направихме един добър мач, в който контролирахме изцяло нещата. През първото полувреме беше нормално да бъдем по-колебливи, защото вкарахме късно първия гол. Заслужавахме малко по-рано да го вкараме и нещата щяха да се успокоят. Второто полувреме започнахме с желание и бяхме много концентрирани.

Искахме да вкараме втори и трети гол, и нещата се случиха. Не дадохме никакъв шанс на Локомотив. Вкарахме красиви голове, което още повече ме радва. Вторият гол беше страхотен. След 3:0 превъзходството ни беше тотално. Доволен съм от резултата и играта, но все пак това не е, което искаме да бъде Черно море. Пейката ни е доста къса и се надявам да удържим в този вид максимално дълго време. В момента няма как да правя експерименти", каза Спасов.