Чоло Симеоне беснее, може да изгори за 8 мача (видео)

Старши треньорът на Атлетико Мадрид Диего Симеоне може да бъде наказан с цели осем мача за гневната си реакция в снощния дуел с Реал Мадрид (1:0), твърдят испанските медии. В средата на първото полувреме аржентинецът беше изгонен заради протести към четвъртия съдия.

Освен отправените яростни думи Чоло си позволи и да удари арбитъра леко с ръка. "Дюшекчиите" започват защитата на титлата си в понеденик срещу Райо Валекано. Най-вероятно случаят "Симеоне" ще бъде разгледан именно в понеделник и затова почти сигурно наставникът ще наблюдава малкото мадридско дерби от трибуните.

Снимка: Getty Images/Guliver