Дерменджиев не се отчайва: Стяуа има доста слабости - имаме сили да ги отстраним

Наставникът на Лудогорец Георги Дерменджиев остана оптимист, че орлите имат сили да елиминират Стяуа след седмица в София, макар днес да загубиха с 0:1 в Букурещ.

"Отборът игра добре. И двете полувремена имахме възможности. И те имаха възможности. Съжалявам, че три минути преди края ни вкараха гол. Отборът на Стяуа може да бъде отстранен. Ще имаме достатъчно добра подкрепа в София и имаме сили да елеминираме добър отбор като Стяуа.

Имат доста слаби страни. Имахме няколко слизания към вратата. На нас ни трябваше само едно по-добро завършване. Това са мачове на надхитряне, а не на надиграване.

Надяваме се на пълен стадион, за да помогне на момчетата да елиминират Стяуа. В София мачът ще бъде по-различен", каза Дерменджиев.