Мария Мицова допусна нова загуба в Нандзин

Българката Мария Мицова допусна загуба в третия си мач в турнира по бадминтон при девойките на вторите младежки олимпийски игри в китайския град Нандзин. Мицова отстъпи пред германката Луизе Хайм със 17:21, 13:21 гейма за 30 минути в среща от третия кръг в група "Е". Българката отпадна от надпреварата, тъй като завърши на трето място в подреждането с една победа и две поражения. Само победителката в групата се класира за четвъртфиналите. В надпреварата при младежите Владимир Шишков победи Даниел Гуда (Австралия) с 21:18, 21:19 за 42 минути в третия кръг на група G. Българинът, който е с една победа и две загуби, завършва на второ място в класирането и ще се бори за разпределение на местата от 9-о до 16-о. По-късно днес Мицова и Шишков ще играят третите си мачове в турнира при смесените двойки.