Банско надви Монтана

Пред около 500 зрители Банско надигра Монтана с 2:0. През първата част на срещата в 11-ата минута Мартин Станкев от домакините от пряк свободен удар отбеляза рядко красив гол, изпращайки кълбото над изградената стена на гостите в сглобката на Христо Иванов за 1:0. Боби Хазуров и Мартин Станкев имаха и нови шансове за отбелязване на гол, но не бяха точни от близо срещу стража на гостите. Най-чистото голово положение за домакините , което бе проиграно от Боби Хазуров бе в 34-ата минута ,когато футболистът бе изведе в наказателното поле от Янислав Иванов и очи в очи срещу вратаря на гостите Христо Иванов нападателят на Банско стреля у него.

В 65-ата минута Йордан Георгиев от Монтана получи втори жълт и естествено червен картон за оспорване на съдийско решение и главния съдия Мартин Александров съвсем справедливо го прати преждевременно под душовете. В 71-ата минута влезлия в игра от отбора на Банско Калоян Стоянов с глава след отлично центриране на Костадин Слаев простреля стража на Монтана Христо Иванов за 2:0. До края на срещата непростим пропуск за отбора на домакините направи Георги Ангелов, но вина да не се реализира попадението има и отличната игра на вратаря на Монтана Христо Иванов.