Берое разсипа Славия на "Овча купел", викове "Оставка" на стадиона (видео)

Отборът на Берое победи Славия с 2:0 като гост в мач от 5-ия кръг на "А" група. По този начин тимът на Петър Хубчев излезе на трето място във временното класиране преди срещата между Лудогорец и ЦСКА.

Попаденията в мача бяха дело на Селим Керкар (19) и Венцислав Христов (43). Славия изигра доста слаб мач и през второто полувреме феновете поискаха оставката на Милен Радуканов.

Първото попадение реализира Салим Керкар в 18-ата минута, след асистенция на Венцислав Христов. В 43-ата минута Христов излезе под ъгъл сам срещу Георги Петков и покачи резултата.

През втората част феновете започнаха да скандират "Оставка" по адрес на Милен Радуканов. Вторите 45 минути не се запомниха с нищо. Домакините се опитаха да се върнат в мача, но силите им стигнаха едва за два удара на Мишел Платини от далечно разстояние.

В 80-ата минута футболистите на Славия претендираха за дузпа, след като Иван Вълчанов пада в наказателното поле, но реферът Георги Кабаков остана безмълвен.

СЛАВИЯ - БЕРОЕ 0:2