Очаквайте в 17:00: Левски с последна тренировка преди срещата с Берое, "сините" са амбицирани да се върнат към победите

Стяуа загря за Лудогорец с мощна победа с 6 гола на един футболист (видео)

Отборът на Стяуа записа впечатляваща победа с 6:0 над Пандури в среща от 4-ия кръг на румънското първенство. Още по-впечатляващ бе фактът, че всички попадения в мача бяха отбелязани от нападателя Клаудиу Кесерю. Той се разписа в 23-ата, 26-ата минута от дузпа и 33-ата минута през първото полувреме, и след това в 64-ата, 82-ата и 85-ата минута през втората част.

Това бе последен мач на румънския шампион преди сблъсъка с Лудогорец в плейофа на Шампионската лига другия вторник. Със сигурност този успех ще даде допълнително самочувствие на играчите на Стяуа преди срещата с "орлите".

Тази победа качи Стяуа на първото място в таблицата с пълен актив от 12 точки. Пандури пък е на 16-ата позиция с едва 2 точки.