Треньорът на Монако е недоволен

Чувство на неудовлетворение изпитва треньорът на Монако Леонардо Жардим след кошмарния дебют начело на тима в Лига 1. Монегаските загубиха с 1:2 у дома от Лориен, а Димитър Бербатов игра цял мач и изработи дузпата, която Радамел Фалкао реализира за домакините.

"Не успяхме срещу един отбор, който има навика да стартира добре в шампионата. Първите 15-20 минути бяха трудни. Имаше една дузина пресечени пасове, които дадоха възможност на съперника да контраатакува. Направих смяна, но не успяхме да задържаме повече топката. С човек по-малко отборът ни запази цялост.

През второто полувреме Лориен имаше само една възможност за гол. За съжаление я реализира. Продължаваме да работим за подобряване на защитата. Искам в отборнаа да доминираме над съперника.Търсим централен защитник, халфове и крила. Мога да обещая на феновете, че ще продължим да работим за подобрението на отбора", каза Жардим.