Локо (Москва) очаквано се справи с Арсенал за първата си победа през новия сезон (видео)

Локомотив (Москва) постигна първа победа през новия сезон в руската Премиър лийг, надделявайки с 2:0 като гост на новака Арсенал (Тула). Мануел Фернандеш откри резултата в 53-ата минута с първия си гол в Русия. Попадението на португалеца бе истински шедьовър, като той засече от въздуха едно центриране на Янбаев и със странична ножица прати неспасяемо топката във вратата на Филимонов. Даме Н'Дойе сложи точка на спора седем минути преди края, когато бе оставен сам около точката на дузпата и с удар по земя удвои.

Така дебютантът Арсенал остава без спечелена точка, на предпоследно място. Единствено Торпедо (Москва) има по-лоша голова разлика от тима от Тула. Локомотив е на шеста позиция с актив от четири точки.