Тони Силва вдигна на крака "Армията" с феноменален гол при разгромна победа на ЦСКА

Отборът на ЦСКА продължава без загуба от началото на сезона. "Червените" се наложиха с 4:0 над Хасково в мач от 4-ия кръг на "А" група. Първото попадение отбеляза завърналият се в игра след тежка контузия капитан Валентин Илиев в 23-ата минута. Тони Силва добави още един гол в 34-ата минута, който бе истински шедьовър. В самия край на двубоя Йоахим и Буш отбелязаха за крайното 4:0.

ЦСКА - Хасково

ЦСКА бе пълен господар на терена и съвсем заслужено записа изразителна победа.

Двубоят стартира с опасна ситуация пред вратата на гостите. В 10-ата минута Луис Соарес излезе сам срещу вратаря на Хасково Боян Пейков, но стреля в аут.

В 23-ата минута Валентин Илиев изведе своя отбор напред. Капитанът на "армейците" се възползва от центриране от фаул и последвала грешка в отбранителния вал на гостите, и след като си овладя топката, отблизо опъна мрежата. В 34-ата минута Тони Силва покачи на 2:0 с феноменално попадение. Играчът на "червените" заби топката в горния ъгъл с топовен изстрел от 27-28 метра.

През втората част "червените" отново напълно доминираха и 4:0 бе най-малкото, с което гостите от Хасково си тръгнаха от "Армията.

"В 48-ата минута само късметът попречи на ЦСКА да вкара трети гол. Сержиу Буш стреля опасно и кълбото срещна напречната греда.

В 68-ата минута Хасково застраши вратата на "армейците". Атанас Чепилов стреля от воле, но Якуб Дивиш внимаваше и успя да предотврати опасността.

В следващите минути Жоан Филипе и Буш се отличиха със сериозни пропуски.

В 88-ата минута Йоахим направи резултата класически, след като се възползва от пас на Филипе и от 3-4 метра прати кълбото в мрежата.

Две минути по-късно Буш оформи крайният резултат, след като се възползва от грешка на Боян Пейков.

ЦСКА - ХАСКОВО 4:0