Майнц 05 отпадна от Лига Европа, Неделев не игра (видео)

Отборът на Майнц 05 приключи безславно участието си в Лига Европа. Тази вечер немският тим загуби с 1:3 в реванша срещу Астерас (Триполис) в Гърция и с общ резултат 2:3 отпада от надпреварата. Българският халф на гостите Тодор Неделев не игра в мача.

Астерас откри резултата в 30-ата минута чрез Де Блазис, но Коо Джа-Чеол изравни в 39-ата минута. През втората част обаче гърците нанизаха още два гола дело на Маца в 68-ата минута и 86-ата минута и така постигнаха нужния им резултат, за да елиминират своя съперник.

Астерас - Майнц 05 3:1 (в първия мач 0:1)
1:0 Де Блазис (30)
1:1 Коо Джа-Чеол