Хъл Сити се измъчи срещу словаци

Отборът на Хъл Сити се измъчи сериозно срещу словашкия Тренчин в реванша от третия предварителен кръг на Лига Европа. "Тигрите" спечелиха трудно с 2:1, като се наложи да направят обрат на своя "Кей Си Стейдиъм". Все пак успехът бе много ценен и след нулевото равенство в първия мач англичаните продължават напред.

Тренчин откри резултата още във 2-ата минута на двубоя чрез Малец. Ахмед Елмохамади обаче възстанови равенството в 27-ата минута. Този резултат обаче не бе достатъчен за "тигрите", които натиснаха през втората част и в 80-ата минута стигнаха до толкова ценното попадение за 2:1, което бе отбелязато от Соне Алуко в 80-ата минута.

Така Хъл се класира за плейофната фаза на турнира, като вече чака съперникът, който ще му отреди утрешния жребий.

Хъл Сити - Тренчин 2:1 (в първия мач 0:0)