Празненствата във Велико Търново за 100-годишнината на Етър започват с демонстративен женски мач срещу полския Медик

Удоджи вкара за сензационна победа на Динамо (Минск) (видео)

Отборът на Динамо (Минск) постигна сензационна победа с 2:0 в реванша срещу ЧФР Клуж в Румъния от третия квалификационен кръг на Лига Еворпа. Така тимът от Беларус елиминира своя съперник и се класира за плейофната фаза след като бе спечелил и първата среща с 1:0. Вторият гол в мача пък бе дело на бившия халф на ЦСКА Удоджи, който се разписа от дузпа.

Мачът тръгна лошо за Клуж още от самото начало, като в 26-ата минута домакините останаха с човек по-малко на терена, след като Рада бе изгонен. Въпреки това румънците търсеха гола, но усилията им не дадоха резултат. Вместо това в 72-ата минута Динамо откри резултата чрез Стасевич, а в 81-ата минута Удоджи от дузпа реши всичко в полза на своя тим.

ЧФР Клуж - Динамо (Минск) 0:2 (в първия мач 0:1)
0:1 Стасевич (72)
0:2 Удоджи (81) д.