Йоренте с хеттрик за 6 минути, Юве бие с 8:1 в дебюта на Евра (видео)

Италианският шампион Ювентус разгроми с 8:1 сборен отбор на звездите от индонезийското първенство в приятелска среща пред над 60 000 зрители в Джакарта. Дебют за "Старата госпожа" направи френският ляв бек Патрис Евра, който смени на почивката Квадво Асамоа.

Мачът започна с изненадващ гол на Сърджан Лопичич още в третата минута за съперника на Ювентус, но "Старата госпожа" отговори мигновено с гол от дузпа на Андреа Пирло само минута по-късно. Испанският нападател Фернандо Йоренте пък изригна с хеттрик за 6 минути (16, 20, 22), а в 35-ата минута Себастиян Джовинко направи резултата 5:1. В 66-ата минута Кингсли Коман отбеляза нов гол за Ювентус, а до края на срещта попадения реализираха още Карлос Тевес (68) и Симоне Пепе (90).

Съставът на Ювентус: Буфон (46-Сторари), Лихтщайнер (63-Витале), Бонучи (73-Мароне), Огбона (63-Киелини), Касерес (73-Мота), Пирло (63-Падоин), Маркизио (63-Пепе), Асамоа (46-Евра), Погба (46-Перейра), Йоренте (46-Тевес), Джовинко (46-Коман).