Пирин (Благоевград) разгроми Ботев (Гълъбово)

Пирин (Благоевград) разгроми Ботев (Гълъбово) с 4:0 на старта в "Б" група. Мачът се игра пред около 1200 зрители на стадион "Христо Ботев" в Благоевград. Срещата започна със силен натиск на Пирин, който бе материализиран в 21-ата минута от Мартин Тошев, след като Влади Златинов извади топката от самата аутлиния и нападателят не сгреши от малкия пеналт за 1:0.

В 28-ата минута Александър Башлиев центрира отдясно и Димитър Благов с хубав удар направи резултата 2:0. Отново Башлиев в 56-ата минута изведе Мартин Тошев сам срещу вратаря и нападателят с втория си гол в мача направи резултата 3:0. Крайният резултат резултат оформи Тони Тасев в 69-ата минута, след като засече центриране в наказателното поле на Васил Туджаров.