Торино се завърна с гръм и трясък в Европа

След 20-годишно отсъствие Торино се завърна в евротурнирите по впечатляващ начин. "Биковете" разгромиха с 3:0 като гост шведския Бромапойкарна в мач от третия квалификационен кръг на Лига Европа и могат да са спокойни преди реванша на 7 август.

Два гола за Торино отбеляза Марсело Ларондо. Аржентинецът откри в 45-ата минута от дузпа. За нарушението в наказателното поле Понтус Сегестрьом от домакините получи червен картон. Ларондо се разписа още веднъж в 53-ата минута, а Пауло Витор Барето в 58-ата реши всичко.

Италианците също завършиха в намален състав, след като Джузепе Вивес беше изгонен в 62-ата минута.