Неоцененият в ЦСКА Шеридън отново бележи в Европа (видео)

Кипърският шампион АПОЕЛ (Никозия) стигна до ценно равенство при гостуването си на ХИК Хелзинки в първи мач от третия квалификационен кръг на Шампионската лига. Срещата завърши 2:2, като АПОЕЛ навакса изоставане от два гола. Изравнителното попадение в 74-ата минута бе дело на бившия нападател на ЦСКА Килиън Шеридън.

Финландците поведоха с 2:0 още до почивката с голове на Демба Савидж. В 49-ата минута обаче Макумба Канджи от ХИК получи червен картон и съотношението на силите рязко се промени. Де Виченти върна един гол в 71-ата минута, а малко по-късно Шеридън се разписа за крайното 2:2.

ХИК ХЕЛЗИНКИ - АПОЕЛ НИКОЗИЯ 2:2
1:0 Савидж (11)
2:0 Савидж (45)
2:1 Де Виченти (71)
2:2 Шеридън (74)