Левски с последна тренировка преди срещата с Берое, "сините" са амбицирани да се върнат към победите

Загуба за Шериф и Иса в гостуването на Слован (Братислава) (видео)

Отборът на Шериф (Тираспол) загуби с 1:2 гостуването си на Слован (Братислава) в първи мач от третия предварителен кръг на Шампионската лига. Българският нападател на гостите Исмаил Иса игра 84 минути за своя тим, като пропусна две положения за гол.

Домакините откриха резултата от дузпа реализирана от Зофчак в 42-ата минута. След това обаче и гостите си спечелиха 11-метров наказателен удар, а Ласик бе изгонен за нарушението срещу Руди Гинсари в наказателното поле. Каду обаче пропусна от бялата точка.

Бразилецът все пак се реваншира в 74-ата минута, когато направи резултата 1:1. Дори с човек по-малко обаче словаците измъкнаха победата в 85-ата минута, когато Межарос се разписа за 2:1.