Диего Коща с първи гол за Челси (видео)

Отборът на Челси надви с 2:1 Олимпия (Любляна) в приятелска среща в Словения. Диего Коща отбеляза първия си гол със синия екип (57). Друг нов футболуст - Зума, донесе успеха в 65-ата минута.

Новите попълнения на Жозе Моуриньо Диего Коща, Сеск Фабрегас и Филипе Луиш започнаха срещата. Каталунският халф игра най-дейно за лондончани през първата част. Домакините се оттеглиха на почивката с гол аванс. Страхотен шут от далечно разтояние на Капун Ник откри резултата.

В 57-ата минута бразило-испанският стрелец Коща се възползва от извеждащ пас на Сеск Фабрегас и с мощен удар в близкия ъгъл порази мрежата. Осем минути по-късно Зума направи добавка след шут на Фернандо Торес - 2:1. На трибуните беше завърналият се в Челси Дидие Дрогба.