Гълъбинов отново блести за Ливорно

Българският нападател на Ливорно Андрей Гълъбинов продължава да демонстрира добра форма в контролите на тима от Серия "Б". Днес той отбеляза единия от головете за победата срещу Газелек Аячо с 2:0. Гълъбинов откри резултата в 26-ата минута с красиво отиграване след центриране от десния фланг на Москати. малко след това българинът върна жеста на колегата си и му подаде за втория гол в полза на Ливорно.

Гълъбинов беше сменен малко преди края на мача от Бруци. Преди няколко дни доскорошният нападател на Авелино наниза 4 гола за 13 минути срещу нискоразредния Кастеларо.

Утре футболистите на Ливорно ще тренират, след което им предстоят три почивни дни.