Левски пречупи ЦСКА пред препълнена зала и стъпи на волейболния връх в България - на живо от зала "Левски София" с отзивите и награждаването

Юношите на Португалия продължават без грешка (видео)

Отборът на Португалия победи с 2:1 Австрия в последния си мач от Група "А" на Европейското първенство за юноши в Унгария. Така Селесао записа трета поредна победа на финалите и без проблеми се класира на първо място в групата си. Португалците нямаха грешна стъпка и в двете фази на квалификациите за Евро 2014 и така в кампанията имат само победи, което ги прави основен фаворит за титлата.

Капитанът Томас Подставски откри в 41-ата минута с глава, но в началото на втората част Флориан Грилич изравни. В края на мача обаче Ромарио Балде завърши многоходова атака и така донесе успеха на Португалия. Въпреки загубата Австрия също се класира за полуфиналите, тъй като спечели първите си два мача.

В другия мач от групата домакините Унгария победиха с 2:1 Израел и така се класираха за Световното първенство в Нова Зеландия догодина. Золт Калмар откри в 25-ата, но Дор Хуги изравни в 36-ата. Само три минути обаче Норберт Балог даде победата на тима.

АВСТРИЯ - ПОРТУГАЛИЯ 1:2
0:1 Подставски (41)
1:1 Грилич (46)
1:2 Балде (86)

ИЗРАЕЛ - УНГАРИЯ 1:2
0:1 Калмар (25)