Станислав Тодоров показа 1 червен и 6 жълти картона

Шведският Елфсборг отстрани Интер Баку с 4:3 след изпълнение на дузпи, след като скандинавците удържаха аванс от 1:0 в редовното време и продълженията срещу останалите с десет души на терена футболисти от Азербайджан. Червен картон получи грузинецът Лаша Салуквадзе, който беше изгонен от българския главен съдия Станислав Тодоров.

Освен червения картон в началото на мача, Тодоров, който ще ръководи съботния мач от "А" група между отборите на Локомотив (Пловдив) и Славия, показа още шест жълти.

Единственото попадение от игра пък вкара Себастиан Холмен, който беше точен във втората минута на добавеното време на първата част, назначено от българската съдийска бригада.

Очаквано българският рефер беше подложен на жестока критика от страна на президента на Интер - нашия сънародник Георги Николов.

"Преди мача се шегуваха с мен, че Тодоров ще подкрепи Интер заради мен. На терена стана точно обратното. Безобразно съдийство, което ни лиши от победата", каза Николов.