Бербатов отново блести с гол за Монако (ВИДЕО + ГАЛЕРИЯ)

Нападателят на Монако Димитър Бербатов отново се отличи с гол за своя тим в контролата срещу Атлетико Насионал спечелена с 4:2. Българинът отбеляза второто попадение в мача, а имаше и още няколко положения.

Бербо с нов гол, взе номера на Хамес Родригес
Французите откриха резултата в двубоя в 6-ата минута, когато след хубаво двойно подаване между Валер Жермен и Антони Мартиал, вторият излезе на стрелкова позиция и прати топката в мрежата за 0:1. В 16-ата минута дойде и моментът на Бербатов, който бе заел най-добра позиция в наказателното поле след силен удар на негов съотборик и от близо довкара  избиатата от вратаря топка във вратата за 0:2. В 39-ата минута пък Фабиньо направи резултата класичеки, след като бе изведен на скорост и хладнокръвно реализира.

Бербо с нов гол, взе номера на Хамес Родригес През втората част играчите на Атлетико успяха да се активизират и да върнат интригата в мача. Те организираха две хубави контраатаки и първо в 63-ата минута Трелес намали резултата, а в 88-ата минута Перес доведе нещата до 2:3. В добавеното време на двубоя обаче недобра намеса в защитата на домакините позволи на Караско  да се озове на стрелкова позиция и от близо нямаше как да сгреши  за крайното 2:4.