Спарта (Прага) продължава напред с рутинно равенство

Спарта (Прага) се класира за третия предварителен кръг на Шампионската лига, след като постигна рутинно равенство 1:1 в реванша срещу Левадия в Талин. Чешкият шампион бе спечелил първия мач с категоричното 7:0 и очевидно не си даде толкова зор в ответния мач.

Все пак тимът от Прага пръв откри резултата в 38-ата минута чрез Лукаш Маречек, но Ингермар Теевер в 68-ата минута изравни резултата, който се запази до края на мача и така Левадия се отърва от второ поражение.

В следващия кръг Спарта (Прага) ще играе срещу победителя от двойката Вентспилс - Малмьо.