Иса с нов гол помогна на Шериф да продължи напред в ШЛ (видео)

Българският нападател на Шериф (Тираспол) Исмаил Иса отново отбеляза гол за своя тим за успеха с 3:0 в реванша срещу черногорския шампион Сутиеска от втория предварителен кръг на Шампионската лига. Така той помогна на тима си да продължи напред в турнира с общ резултат 5:0 от двата мача. Иса се разписа и в първата среща между двата тима.

Днес резултатът бе открит от Бенсън още в 5-ата минута, а Енрике Луврано удвои в 35-ата. Иса пък оформи крайния резултат 3:0 в 55-ата минута.

Сутиеска пък игра в намален състав почти целия мач, като още в 11-ата минута Вуйович бе изгонен от игра с директен червен картон.

В следващия кръг Шериф ще се изправи срещу победителя от двойката Слован Братислава - ТНС.