100 години Етър: „Звездите на „Етър” (ветерани) - Национален отбор „Звездите на България” (ветерани) 0:3

Шампионът в планинските изкачвания се пусна в рали България

Миналогодишният шампион в планинските изкачвания Васил Димитров (КЛАС Н2/РЦ 5) записа време в рали България. Васил за първи път участва в рали дисциплината, а неговият брат и навигатор Емил Димитров чете записки и го насочва, като това беше неговият дебют в автомобилния спорт. Семейният екипаж имаше проблеми с автомобила още на старта, но успя да премине през първите два етапа и влезе в бокса. През втория ден Васил и Емил преминаха през всички етапи по система супер рали (без класиране) и записаха достойно класиране (3-то време в класа си). Пред Спортал екипажът заяви намерение да участват в рали Сливен или рали Стари столици. На първо място в състезанието завърши Стоян Мечков с навигатор Христо Калчев и автомобил "Ситроен Саксо".