Три гола за 5 минути запазиха интригата около първия съперник на ЦСКА в Европа (видео)

Шкендия (Тетово) победи с 2:1 молдовския Зимбру (Кишинев) в първи мач от първия квалификационен кръг на Лига Европа. За отбора от Македония играха двама български защитници. Йордан Милиев беше на терена през всичките 90 минути, а Мартин Кавдански се появи на терена в 34-ата минута на мястото на
Бериша.

Боян Вручина откри резултата в 45-ата минута на стадион "Филип Втори Македонски", а Митров удвои аванса на Шкендия в 47-ата. Гостите от Молдова върнаха едно попадение чрез Александру Гросу от дузпа в 50-ата минута.

Реваншът е на 10-и юли, а победителят от този двубой ще играе с ЦСКА във втория кръг на турнира.