Начо Фернандес скъса с ергенлъка
За защитника на Реал Мадрид Начо Фернандес празненствата нямат край. Той път обаче веселбата не беше на терена. В събота един от най-младите играчи в редиците на "Белия балет" надяна брачния хомот и се венча за дългогодишната си приятелка Мария Кортес.
Сред гостите на церемонията бяха няколко от колегите на Фернандес, като Иско, Алваро Арбелоа, Алваро Мората, вратарят Хесус Фернандес и Асиер Ияраменди.
Самият младоженец изглеждаше много елегантно в своя смокинг с раирани панталони, съчетани прекрасно с кремава на цвят жилетка. Избраницата му пък носеше бяла рокля с ефирни ръкави и дълъг воал на главата. Мария беше заложила на семпла, но изискана прическа - нисък кок, много подходящ за този толкова специален повод.
По-късно 24-годишният бранител пусна снимки от щастливото събития в "Туитър" и написа: "Искам да споделя с вас един от най-щастливите дни в живота ми. Благодаря на всички за поздравленията!"