Братът на Рибери дебютира за Байерн

Братът на Франк Рибери - Стивън (на снимката в бяло), записа първи минути за Байерн (Мюнхен) и по-точно за втория тим. Това стана във вчерашния мач на Байерн II срещу дубъла на Аугсбург от предпоследния кръг на шампионата в Регионална лига "Байерн", което е четвърта дивизия. 18-годишният талант се появи през второто полувреме, като смени брата на Бастиан Швайнщайгер - Тобиас. "Червените" загубиха с 0:2, но резултатът беше без значение, тъй като те вече си бяха гарантирали първото място и промоция в Трета лига.

Стивън Рибери е в Байерн от миналия ноември, след като брат му го доведе. Преди това офанзивният халф обмисляше да се откаже, след като не успя да пробие в школата на Ланс.