Фулъм потъна с реми (видео)

Отборът на Фулъм изигра последния си мач в елита на Англия при 2:2 у дома с Кристъл Палас. Бившият отбор на Димитър Бербатов беше изпаднал преди двубоя и "Крейвън Котидж" изгледа последния елитен мач, в който любимците им изравниха в 93-ата минута.

Гостите успяха да отбележат в средата на първото полувреме. След корнер топката беше изчистена, Джоел Уърд стреля от 23 метра и Дуайт Гейл само сложи крак, за да отбележи. До края на полувремето "котиджърс" натиснаха, но не успяха да изравнят.

След почивката паднаха още три попадения. В 61-ата Уго Родайега асистира на Коули Уудроу, който изравни с прекрасен шут. В 83-ата Гейл вкара страхотно попадение от фаул. В 93-ата дебютантът Крис Дейвид изравни за крайното 2:2, след като топката се удари в гредата и влезе в мрежата.

Снимка: Getty Images/Guliver