100 години Етър: „Звездите на „Етър” (ветерани) - Национален отбор „Звездите на България” (ветерани) 0:4

Отборът на Попов и Манолев загуби

Националите Ивелин Попов и Станислав Манолев играха пълни 90 минути за своя отбор Кубан (Краснодар) при загубата като гост от Урал (Екатерининбург) с 1:2 в среща от 29-ия кръг на руското първенство.

Кубан остава седми в класирането с 38 точки, докато победата на Урал може да се окаже решителна в борбата на тима за оставане в елита. Урал е 11-и с 31 точки, на три над чертата. Урал поведе с гол на Херсон Асеведо в 26-а минута от дузпа, а Владислав Игнатиев изравни за Кубан десет по-късно. Победния гол за домакините реализира Денис Дорожкин седем минути преди края на мача.